Ürünlerimiz

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının, sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini sağlar.

Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası teminatları ve limitleri Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenen, bütün sigorta şirketleri için aynı olan teminatlardır.

İşyeri Sigortası

Konutunuz yada işyerinizde meydana gelebilecek hasarlarda, teknik ekibimiz, aşağıda belirtilen dokümanların ve bilgilerin toplanması konusunda sizlerle beraber çalışacaktır.

Konut Sigortası

Yaşadığınız konutlarda veya komşunuzda bir yangın çıkma tehlikesi hep vardır. Üst katlardan su gelmesi ya da doğrudan kendi evinizden kaynaklanan nedenlerle evi su basması da bir tehlikedir.

Sağlık Sigortası

Umulmadık anlarda ortaya çıkan bir hastalık veya yaşanan bir kaza, büyük harcamalar gerektirebilir. Doktor muayene ücretleri, gerekli bir takım tıbbi tetkiklerin masrafları, bakım ve tedavi giderlerinin karşılanması ciddi boyutlara ulaşabilir.

DASK

Doğal Afet Sigortalar Kurumu (DASK) tarafından yürütülen Zorunlu Deprem Sigortası uygulaması, olası bir depreme karşı bütün binaların güvence altına alınmasını amaçlıyor.

Tarım Sigortası

Tüm ihtiyaçlara hitap eden Tarım Sigortası seçenekleri ile, çiftçiyi ve üreticiyi risklere karşı koruyor. Siz de geniş ürün seçeneklerimizden ihtiyacınıza en uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Nakliye Sigortası

Bir mal, bir yerden bir yere taşınırken bir takım tehlikeler karşısında zarar görebilir. Bu taşınma işleminin hangi nakil aracı ile yapıldığının bir önemi yoktur.

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat etmek yaşamın bir parçası. Uzun yolculuklar olabilir, kısa yolculuklar olabilir. İş için yolculuk yapılıyor olabilir, tatil amaçlı olabilir. Yolculuk yapmak bir zorunluk sonucu olabilir, keyif amaçlı olabilir.